Sprzedaż prowadzimy w punkcie ul.Kombatantów 7 w Białymstoku, poprzez stronę internetową lub drogą telefoniczną, mailową.

 • Podając adres e-mail w zamówieniu firma wyraża zgodę na otrzymywanie korespondencji handlowej drogą elektroniczną.
 • Sprzedający zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży.
 • Podane ceny są cenami brutto, do których doliczony jest stosowny podatek VAT.
 • Zdjęcia produktów zamieszczone w serwisie internetowym mogą nieznacznie odbiegać swoim wyglądem i kolorem od oryginału.
 • Zamieszczony cennik nie jest ofertą w rozumieniu prawa handlowego.
 • Warunki płatności indywidualnie negocjowane.
 • Sposób dostawy indywidualnie negocjowany.
 • Nie ponosimy odpowiedzialności za prawidłowość pracy serwisu i straty powstałe w wyniku nieprawidłowej pracy.
 • Czas realizacji zamówienia to 24-48h w zależności od stanu magazynowego lub termin wyznaczamy indywidualnie,jeśli odzież jest produkowana lub sprowadzana na zamówienie.

Cennik wysyłek

FIRMA KURIERSKA - DPD lub  Inpost

Liczba paczek 1szt

Do 31 kg

 

DPD 18,00zł brutto

Inpost 15,50zł brutto

Paczkomat 12zł brutto

 

 • Przesyłka - rzeczy przyjęte do przewozu i doręczenia na podstawie jednego listu przewozowego lub innego dokumentu przewozowego.
 • Cena podstawowa za każdą paczkę w zł

 Tabela opłat podstawowych

Poniedziałek - Piątek : (standardowe nadanie przesyłek w dni robocze w godz. 8:00 - 16:00)

Paczki powyżej 31 kg podlegają dodatkowej opłacie w wysokości 2,00 zł za każdy następny kilogram

Szanowni Państwo !

W związku ze zmianami w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych, przekazujemy Państwu zaktualizowane informacje w zakresie przetwarzania Państwa danych. Zachęcamy do do zapoznania się z poniższą informacją, w razie wątpliwości prosimy o kontakt.

Od 25 maja 2018 roku przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Jeżeli przetwarzanie Państwa danych budzi wątpliwości możecie wnieść skargę do organu nadzorczego.

Państwa dane przetwarzamy w następujących celach:

Marketingowym, realizowanym na podstawie opcjonalnej, dodatkowej zgody za pomocą wiadomości wysyłanych na Państwa adres e-mail (newsletter).

Przy dokonywaniu przez Państwa zakupów w naszym sklepie internetowym, przetwarzamy Państwa dane, aby zrealizować zawieraną przez nas umowę sprzedaży i dostarczyć Państwu zamówiony towar lub umożliwić Państwu odbiór w sklepie stacjonarnym Andra. Jeżeli chcecie Państwo otrzymać fakturę VAT, co stanowi bezpośrednie następstwo zawarcia umowy sprzedaży towaru oferowanego w naszym sklepie internetowym ubraniabhp.com dane będziemy przetwarzać także w tym celu.

Podanie danych w sklepie internetowym ubraniabhp.com w ramach dokonania zakupu jest zawsze dobrowolne, ale niezbędne.

Państwa dane przetwarzamy na podstawie art. 6 ust.1 lit. b Rozporządzenia 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przeplywu takich danychj oraz uchelenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) - dalej RODO.

Poniżej znajduje się link do rozporządzenia:

https://eur-lex.europa.eu/legal-content/PL/TXT/?uri=celex:32016R0679

W ramach sklepu internetowgo ubraniabhp.com, podstawą naszego działania jest art.6 ust. 1 lit.b i c RODO. Jeżeli wyraziliście lub wyrazicie Państwo zgodę na otrzymywanie komunikatów marketingowych na Państwa adres e-mail, to podstawą prawną jest także art.10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne.

Państwa dane w ramach sklepu internetowego ubraniabhp.com przetwarzamy samodzielnie. Jednak w przypadku realizacji zakupów, dane przekazujemy kurierom realizującym dostawy oraz operatorom płatności dostępnych na naszej stronie. W przypadku neslettera możemy korzystać z usług innych podmiotów, realizujących jego wysyłkę na nasze zlecenie i w związku z tym przekazywać do nich Państwa dane. Nie przekazujemy natomiast danych poza Europejski Obszar Gospodarczy, czyli do Państwa trzeciego.

Państwa dane przetwarzamy przez czas

 • Trwania umowy o założenie konta w portalu oraz czas niezbędny do wykazania wykonania tej umowy, czyli długosci terminu przedstawienia roszczeń.
 • Niezbędny dla realizacji obowiązków księgowych związanych z odrębnymi przepisami prawa, a także przez czas odpowiadający długosaci terminu przedawnmienia rozczeń związanych z zakupionym towarem
 • Prowadzenie działań marketingowych przez nas albo do odwołania zgody na wysyłanie takich wiadomości. Odwołanie prze Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem.