Recent Articles

Jesteśmy producentem wysokiej jakości odzieży, produkujemy odzież reklamową, roboczą, tj.: koszulki t-shirt, bluzy, polary, kurtki, czapki oraz wiele innych nietypowych rzeczy. Posiadamy własne studio graficzne, w którym opracowujemy wizualizację w/g projektu klienta, następnie dany projekt trafia do szwalni gdzie zostaje wyprodukowany gotowy egzemplarz odzieży. Według zapotrzebowania klienta zdobimy odzież metodą sitodruku, haftu komputerowego,sublimacji i flock. Mamy krótkie terminy realizacji. Działamy na rynku polskim i zagranicznym ciesząc się dobrą opinią wśród odbiorców. Lata praktyki w dziedzinie produkcji odzieży i art. reklamowych zaowocowały zdobytym doświadczeniem na płaszczyźnie technologicznej i w kontaktach z klientami. Do produkcji używamy tylko atestowanych materiałów polskich i zagranicznych oraz najwyższej jakości dodatków.

Przykładowe realizacje

Nadruki na odzieży i haft komputerowy

Nadruki na odzieży wykonujemy metodą sitodruku, metodą sublimacji oraz flock.Pracujemy na najwyższej jakości maszynach i farbach uznawanych na całym świecie.

Hafty komputerowe wykonujemy na najwyższym poziomie,posiadamy park maszynowy wiodącego światowego producenta TAJIMA,do naszych haftów używamy najwyższej jakości nici .Każdy nadruk na odzieży i haft wyceniamy indywidualnie,potrzebujemy informacji o wielkości loga,rodzaj materiału na jakim ma być wykonany oraz ilości sztuk.

Nadruki na odzieży - przykładowe nadruki i hafty

 

Link do strony :   www.andraszwalnia.pl